OFERTA   |   TWORZENIE STRON WWW

KLASYCZNA STRONA WWWW

D
laczego w dzisiejszych czasach strona internetowa jest tak ważna? Codziennie na całym świecie miliony ludzi wykorzystuje internet w poszukiwaniu interesujących ich towarów lub usług. Czynność ta stałą się nieodłącznym elementem naszego życia. Dzieje się tak ponieważ strona internetowa to najszybszy i najwygodniejszy sposób pozyskiwania informacji. Nowoczesne strony internetowe stały się najskuteczniejszą metodą promocji firmy.
Mój nowoczesny serwer dedykowany oraz szybkie łącze zapewni iż Państwa serwis i poczta e-mail będą zawsze dostępne dla potencjalnych klientów.

PANEL ADMINISTRACYJNY - CMS

A
utorski system CMS to narzędzie, które pozwoli Państwu dowolnie rozbudować, zmienić, unowocześnić i aktualizować stronę internetową w bardzo krótkim czasie a co najważniejsze bez dodatkowych nakładów finansowych. Będą mogli Państwo samodzielnie wpływać na wygląd i zawartość merytoryczną Państwa strony wwww.

STRONA FLASH

T
worzę dynamiczne strony internetowe wykonane przy pomocy oprogramowania Adobe Flash Professional CS5, który stwarza ogromne możliwości tworzenia interaktywnej zawartości o niezwykłej głębi przekazu. Oferta skierowana jest do osób, które oczekują od swoich stron www więcej niż tylko przekazania treści merytorycznych za pomocą tekstu i grafiki.
Strony tworzone w technologi Flash charakteryzują się oryginalną oprawą audiowizualną mającą na celu zatrzymanie na dłużej uwagi potencjalnego Klienta i utrwalenie w świadomości produktu czy atutów firmy. Jest to doskonały sposób wzmacniania marki stosowany przez największe firmy na rynku.

Strony Flash przeze mnie przygotowane są: funkcjonalne, przejrzyste oraz multimedialne
O
Oferuję także tworzenie elementów wykonanych w technologi Flash (np. baner, intro, elementy tła), które wzbogacą "tradycyjną" witrynę wykonaną w technologi HTML/CSS W razie wątpliwości lub pytań proszę o skorzystanie z naszego formularza lub skontaktowanie się ze mną telefonicznie.

FUNKCJONALNOŚCI STRON

Zapraszam do zapoznania się z oferowanymi przeze mnie usługami projektowania i tworzenia stron www.

STANDART

BUSINESS

ADVANCED

SHOP

Powyższe funkcjonalnośći można łączyć ze sobą. Cennik stron

TOP