OFERTA   |   GRAFIKA

GRAFIKA POLIGRAFICZNA

W
ofercie grafiki poligraficznej pragnę przedstawić Państwu szeroki zakres usług od najpopularniejszych ulotek, aż po profesjonalne kalendarze czy też arkusze plano. Projekty przygotowywane są oczywiście według zaleceń klienta oraz oddane do ostatecznej akceptacji zanim zostaną wydrukowane. Poniżej przedstawiam produkty jakie mogę zaprojektować i wydrukować dla Państwa potrzeb.

GRAFIKA WIELKOFORMATOWA

D
ruk wielkoformatowy to solwentowy druk farbami na bazie rozpuszczalników organicznych, które są odporne na czynniki atmosferyczne łącznie z promieniowaniem ultrafioletowym. Charakteryzują się również małą ścieralnością i nie wymagają laminowania na zewnątrz, dzięki czemu mogę Państwu zaoferować produkty od najpopularniejszych banerów reklamowych, siatki mesh aż po folie wylewaną, którą można zmienić wygląd i kolor samochodu. W ofercie znajdują się również elementy pokroju fotograficznego, takie jak płótno malarskie canvas czy folia PCV w wersji matowej jak i błyszczącej, na której można wydrukować grafiki w jakości fotograficznej i umieścić w dowolnym pomieszczeniu z racji odporności na czynniki takie jak: wilgotność, wysoka lub niska temperatura, itp.

GRAFIKA DTP

D
la składu i druku DTP mogę przygotować Państwu szeroki zakres materiałów drukowanych: katalogi firmowe (produktowe), dynamiczne portfolio, które może zostać wydrukowane jak również opublikowane w internecie jako interaktywny dokument PDF zawierający w sobie animacje i wszelkiego rodzaju nowoczesne elementy graficzne oraz video. Moja oferta nie ogranicza się tylko do wyżej wymienionych elementów, mogę również pomóc w składzie gazety, ofertówki reklamowej czy też projekcie książki przeznaczonej do druku.

TOP