OFERTA   |   FOTOGRAFIA

FOTOGRAFIA ŚLUBNA

S
fotografuję najważniejsze wydarzenie, uroczystość, imprezę w której uczestniczysz, lub z której chcesz mieć pamiątkę. Wykonam zdjęcia lub cykl zdjęć na zadany temat. Sprzęt, który posiadam pozwala mi fotografować bez zwracania na siebie uwagi, nawet z dużej odległości jeśli przestrzeń na to pozwala. Unikam zdjęć pozowanych, chyba że chcesz mieć portret. Moje zdjęcia są ciepłe i radosne - dlatego też cena za współpracę ze mną jest śmiesznie niska.

W odróżnieniu od wielu innych firm przekazuję klientom wszystkie fotografie bez żadnych dopłat, nawet jeśli będzie ich więcej niż w umowie. Standardem dla mnie jest też korekta wszystkich zdjęć, nie tylko tych, które trafią do albumu.

Fotografia ślubna jaką wykonuję zrodziła się z rozwijanej od lat pasji do fotografii. Sesja ślubna, sesja portretowa, sesja rodzinna - pokazane w wyjątkowy i profesjonalny sposób, to oryginalny pomysł na utrwalenie tych niepowtarzalnych chwil. Jako fotograf przywiązuję dużą wagę do estetyki i technicznej strony wykonywanych zdjęć. Staram się, aby wspólnie wykonane fotografie były niepowtarzalne. Najważniejsza jest dla mnie pozytywna relacja z klientem, swoboda w kontaktach interpersonalnych pozwala mi tworzyć fotografie niepozbawione naturalności i charakteru osób fotografowanych. Zakres mojej działalności, jako fotografa ślubnego, obejmuje w szczególności województwa opolskie i dolnośląskie, jednakże z przyjemnością nawiążę współpracę oraz dostosuję się do wymagań osób z innych województw.

W zakresie moich usług są zazwyczaj fotoreportaże z przygotowań do ślubu, błogosławieństwo Pary Młodej, fotorelacja ze ślubu kościelnego lub / i cywilnego w USC, reportaż z wesela lub przyjęcia - bankietu oraz autorskie sesje ślubne wykonywane w plenerze lub w studio fotograficznym, a także w dowolnych pomieszczeniach, budynkach, ruinach, itp.

Dodatkowo proponuję klientom skorzystanie z możliwości druku pojedynczych zdjęć na najwyższej klasy papierach fotograficznych, druku cyfrowej fotoksiążki czy też galerii internetowej lub video galerii DVD.

Współpracuję z wieloma znakomitymi fotografami. Na życzenie klienta ceremonię może fotografować mnie jeden lecz dowolna ilość fotografów. Każde zamówienie wyliczane jest indywidualnie do potrzeb potencjalnego klienta.

FOTOGRAFIA STUDYJNA

F
otografia studyjna jaką mogę Państwu zaoferować przełamuje osoby, które nie chcą zostać profesjonalną modelką czy też modelem, lecz osoby które chcą wykonać kilka profesjonalnych ujęć do rodzinnego albumu. Wielu z nas w pewnych momentach życia chce poczuć się jak osoby z pierwszych stron gazet. Stać w blasku jupiterów, być w perfekcyjny sposób przygotowanym do pozowania do zdjęć. Przez chwilę zastanawiać się, który profil jest lepszy i w jaki sposób stanąć, by wyglądać jak najkorzystniej. Dużym zaskoczeniem jest również sam efekt. Gdy ogląda się zdjęcia studyjne, zazwyczaj się jest zaskoczonym, że można tak korzystnie wyglądać. Można się po raz pierwszy prawdziwie zachwycić nad swoją urodą lub po prostu utwierdzić w przekonaniu, że "piękna ze mnie kobieta" lub "niczego sobie facet".

Profesjonalnie przygotowana i wykonana sesja jest nie tylko doskonałą formą rozrywki, ale również idealnym pomysłem na prezent lub pamiątkę dla siebie lub kogoś bliskiego. Na rocznicę ślubu można wykonać zdjęcia portretowe, można również zdecydować się na profesjonalne ujęcie całej rodziny i sprezentować je na Dzień Babci czy Dziadka. Zdjęcia rodzinne doskonale nadają się do wstawienia w ramkę i zaprezentowania w centralnym miejscu domu.

Fotografia studyjna jest również bardzo popularna w przypadku osób, które przeżywają w swoim życiu wyjątkowe chwile. Bardzo ciekawą i coraz bardziej modną usługą fotograficzną jest sesja w ciąży. Kobieta już z dobrze widocznym brzuszkiem na takiego typu sesji może nie tylko odsłonić swoje zmienione ciało, ale również w doskonały sposób spędzić czas, odprężyć się i przez chwilę nie myśleć o tym, co już wkrótce ją czeka – o porodzie. Zdjęcia ciążowe to również cenna pamiątka dla przyszłej mamy i jej dziecka.

Dzięki praktycznie wyposażonemu studio mogę zaoferować Państwu pełny zakres fotografii studyjnej od najpopularniejszego port folia modelek i modeli, aż po akty damskie i męskie. Współpraca z doświadczonymi wizażystkami, fryzjerami i charakteryzatorką na miejscu. Każde zamówienie wyliczane jest indywidualnie do potrzeb potencjalnego Klienta.

FOTOGRAFIA REKLAMOWA

W
ykonuję zdjęcia do ulotek, folderów reklamowych do katalogów produktowych, plakatów, stron internetowych, spisów branżowych i dokumentacyjne. Oferuje obsługę fotograficzną imprez wymagających wysokiej jakości materiału wyjściowego, w tym pokazów mody. Zrobię zdjęcia, których oczekujesz, albo wybiorę z bardzo bogatej kolekcji zdjęć, którą już posiadam. Fotografując dla przyjemności moje zdjęcia stają się niesztampowe i nieszablonowe. Agencje reklamowe coraz częściej powierzają mi sesje fotograficzne w profesjonalnym studio.

Szczególnie ważny w przypadku tego typu zdjęć jest najlepszy jakościowo efekt końcowy, tzw. "gotowy produkt", ponieważ powstałe fotografie wykorzystywane są nierzadko na wielką skalę. Mowa tutaj o banerach i bilbordach o ogromnych rozmiarach, stąd studia wychodzą naprzeciw tym potrzebom i oferują retusz komputerowy powstałych zdjęć. Fotografia reklamowa wymaga postprodukcji w bardzo dużej skali, toteż zdjęcia reklamowe mają tak unikalny i niespodziewany wizerunek. Z uwagi na specyfikę fotografii reklamowej oraz częste bardzo trudne warunki związane z różnorodnością oświetlenia, dokładam wszelkich starań aby zdjęcia wiernie i rzetelnie oddały obraz przedmiotu. Życzenia odnośnie tzw. obróbki zdjęć bywają przeróżne, toteż staram sie sprostać wymaganiu każdego klienta. Najważniejszy jest oczywiście umiar w poprawianiu natury.

Sztuką jest zaprezentowanie dowolnego przedmiotu, żywności, jedzenia, w sposób apetyczny, plastyczny i ze smakiem. Fotografii jedzenia towarzyszą mi nierzadko food styliści, którzy swój warsztat stylistyczny wzmacniają niejednokrotnie wieloletnim doświadczeniem z branży gastronomicznej. Ważnym aspektem jest aby stylizacja nacieszyła oczy wspaniałymi kompozycjami, tak aby człowiek chciał nabrać ochoty na więcej.Każde zamówienie wyliczane jest indywidualnie do potrzeb potencjalnego Klienta.

FOTOGRAFIA OKAZJONALNA

W
życiu każdego człowieka zdarzają sie uroczystości takie jak: jubileusze, chrzty, komunie, studniówki itp. dlaczego by nie warto uwiecznić ich na zawszę. W zakresie swoich prac oferuje fotografię okazjonalną komunijną (kościół, studio i reportaż), bankietową, przy okazji spotkań towarzyskich, sympozjów, targów i innych imprez. Staram się aby zdjęcia odzwierciedlały wiernie klimat chwili, stan ducha i relacje osób na nich uwiecznionych. Wiem jak trudno jest oddać to na papierze, jednak zawsze dokładam wszelkich starań aby temu sprostać.

Dzięki delikatnej ingerencji podczas ważnych dla moich klientów imprez, staję się niemal niewidoczny, nie powodując dodatkowego stresu i stanu chwilowego zaskoczenia. Moje zdjęcia są w 100% oddaniem uczuć związanych z ważną chwilą, nie zaś tylko jej fotografowaniem.

Fotografia okazjonalna to coraz częściej doskonały pomysł na prezent kiedy nie mamy głowy do zakupów. Kupno przedmiotu, który nie wiemy czy się spodoba lub będzie używany, możemy zastąpić fotografią naniesioną na papier w postaci wspaniałej fotoksiążki. Każde zamówienie wyliczane jest indywidualnie do potrzeb potencjalnego Klienta.

TOP