OFERTA   |   ANIMACJA

ANIMACJA - INTRO

Intro jako animacja w dosłownym sensie wprowadza użytkownika do określonego celu. Może być wykorzystywane jako element animacji powiązanej z dźwiękiem przed otwarciem Państwa strony, jak również może promować konkretny produkt tak aby zastał bezwzględnie dostrzeżony.


ANIMACJA - FOTO ALBUM

Video foto album to dskonała alternatywa dla wersji papierowej foto książki, ekskluzywny video foto album z Państwa zdjęciami pozwoli się cieszyć zarówno Wam jak i wszystkim ludziom dzieki możliwośći globalnego udostępnienia na portalach takich jak youtube czy też vimeo.

Album wykonany jest w nowatorski sposób, gdzie zdjęcia są osadzone w filmie video jako animacja.


ANIMACJA - TELEBIMY - EKRANY LED

Oferuje Państwu najbardziej efektywną i nowoczesną formę reklamy zewnętrznej. To nowe spojrzenie na reklamę, komunikacje i wizerunek przy wykorzystywaniu nowoczesnych technologii.

Zajmujem się kompleksową realizacją kampanii reklamowych na zewnętrznych ekranach ledowych umiejscowionych w najbardziej ruchliwych miejscach miast: Brzegu, Namysłowa oraz Oławy.Podstawą oferty jest sprzedaż czasu reklamowego na naszych telebimach.


ANIMACJA - INTERNETOWA

W świecie Internetu banner jest idealnym graficznym sposobem przekazania treści informacyjnych bądź reklamowych. Każdy baner także i animacje flash mają możliwość występowania jako indywidualny link do Państwa pożądanej strony www.

Projektuje internetowe banery - bannery reklamowe w technologii flash. Banery flash to doskonała forma reklamy sprzedawanych produktów, świadczonych usług lub prezentacji stron internetowych. Wykorzystanie zaawansowanych i efektownych narzędzi do stworzenia animacji flash oraz kreatywne podejście do projektu gwarantują skuteczność czyli przyciągają uwagę potencjalnego klienta.


ANIMACJA - INDYWIDUALNA

Dzięki programowi After Effects moge z powodzeniem zaoferować Państwu tworzenie napisów, czołówek do programów, edycji materiałów greenscreen, poprawy kolorystyki wideo, usuwania wybranych elementów z obrazu, renderowania gotowych projektów, generowania cząsteczek i znacznie więcej.

Ponad miarową zaletą programu After Effects jest integracja z innymi produktami firmy Adobe w tym Illustrator, Photoshop, Premiere Pro, Encore, Flash, oraz firm trzecich.


TOP