O MNIE   |   FOTOGRAF

VIDEO FOTO ALBUM


Video foto album to dskonała alternatywa dla wersji papierowej foto książki, ekskluzywny video foto album z Państwa zdjęciami pozwoli się cieszyć zarówno Wam jak i wszystkim ludziom dzieki możliwośći globalnego udostępnienia na portalach takich jak youtube czy też vimeo. Album wykonany jest w nowatorski sposób, gdzie zdjęcia są osadzone w filmie video jako animacja.

 1. FOTOGRAFIA ŚLUBNA

  Sfotografujemy najważniejsze wydarzenie, uroczystość, imprezę w której uczestniczysz, lub z której chcesz mieć pamiątkę. Wykonamy zdjęcia lub cykl zdjęć na zadany temat. Dzięki sprzętowi który posiada nasza firma możemy fotografować bez zwracania na siebie uwagi, nawet z dużej odległości jeśli przestrzeń na to pozwala. Unikamy zdjęć pozowanych - chyba że chcesz mieć portret. Nasze zdjęcia są ciepłe i radosne - dlatego też cena za współpracę znami jest śmiesznie niska.

  W odróżnieniu od wielu innych firm klientom oddajemy wszystkie dobre fotografie bez żadnych dopłat, nawet jeśli będzie ich więcej, niż w umowie. Standardem dla nas jest też obróbka wszystkich zdjęć, nie tylko tych, które trafią do albumu. Fotografia ślubna wykonywana przez nas zrodziła się z rozwijanej od lat pasji do fotografii. Sesja ślubna, sesja portretowa, sesja rodzinna, zdjęcia ślubne - pokazane w wyjątkowy i profesjonalny sposób. Magic WWW Brzeska firma przywiązuję dużą uwagę do estetyki i technicznej strony wykonywanych zdjęć. Staramy się, aby wspólnie wykonane fotografie ślubne były niepowtarzalne. Najważniejsza jest dla nas pozytywna relacja z Klientem. Nawiązując ją szybko, tworzymy fotografie niepozbawione naturalności i charakteru osób fotografowanych. Zakres naszej działalności, jako mobilnego studia fotograficznego, obejmuje w szczególności województwa Opolskie i Dolnośląskie, choć nie widzimy żadnego problemu by sprostać wymaganiom ludzi z innych województw.

  W zakresie naszych usług fotograficznych są zazwyczaj fotoreportaże z przygotowań do ślubu, błogosławieństwa Pary Młodej, fotoreportaż ze ślubu kościelnego lub cywilnego USC, fotoreportaż z wesela lub przyjęcia - bankietu oraz autorskie sesje ślubne wykonywane w plenerze lub studio, a także w dowolnych pomieszczeniach, budynkach ruinach itp. Dodatkowo w ramach możliwości uwiecznienia niezapomnianych chwil proponujemy klientom skorzystanie z możliwości druku pojedynczych zdjęć na najwyższej klasy papierach fotograficznych, druku cyfrowej foto książki czy tez stworzenia galeri internetowej lub video galerii DVD.

  Współpracując z wieloma wysokiej sławy fotografami na życzenie Klienta w ceremonii może być nie tylko jeden fotograf lecz dowolna ilość.

  FOTOGRAFIA STUDYJNA

  Fotografia studyjna jaką możemy Państwu zaoferować przełamuje osoby, które nie chcą zostać profesjonalną modelką czy też modelem, lecz osoby które chcą wykonać kilka profesjonalnych ujęć do rodzinnego albumu. Wielu z nas w pewnych momentach życia chce poczuć się jak osoby z pierwszych stron gazet. Stać w blasku jupiterów, być w perfekcyjny sposób przygotowanym do pozowania do zdjęć. Przez chwilę zastanawiać się, który profil jest lepszy i w jaki sposób stanąć, by wyglądać jak najkorzystniej. Dużym zaskoczeniem jest również sam efekt. Gdy ogląda się zdjęcia studyjne, zazwyczaj się jest zaskoczonym, że można tak korzystnie wyglądać. Można się po raz pierwszy prawdziwie zachwycić nad swoją urodą lub po prostu utwierdzić w przekonaniu, że "piękna ze mnie kobieta" lub "niczego sobie facet".

  Profesjonalnie wykonana i przygotowana i sesja jest nie tylko doskonałą formą rozrywki, podczas której można uwiecznić emocje, ale również idealną formą pamiątki, czy nawet prezentu. Wykonuje się ją w formie portretu i wtedy tego typu zdjęcia studyjne są zazwyczaj pamiątką dla osoby na nich pozującej, ale czasami stają się prezentem dla najbliższych. Na rocznicę ślubu można wykonać zdjęcia portretowe, można również zdecydować się na profesjonalne ujęcie całej rodziny i sprezentować je na Dzień Babci, czy Dziadka. Zdjęcia rodzinne doskonale nadają się do wstawienia w ramkę i zaprezentowania w centralnym miejscu domu.

  Fotografia studyjna jest również bardzo popularna w przypadku osób, które przeżywają w swoim życiu wyjątkowe chwile. Bardzo ciekawą i coraz bardziej modną usługą fotograficzną jest sesja w ciąży. Kobieta już z dobrze widocznym brzuszkiem na takiego typu sesji może nie tylko odsłonić swoje zmienione ciało, ale również w sposób doskonały spędzić czas, odstresować się i przez chwilę nie myśleć o tym, co już wkrótce ją czeka – o porodzie. Zdjęcia ciążowe to również cenna pamiątka dla przyszłej mamy i jej dziecka.

  Nasze praktyczne studio wyposażone w najnowszy sprzęt fotograficzny oferuje dla Państwa pełny zakres fotografii studyjnej od najpopularniejszego port folia dla modelek i modeli, akty damskie i męskie. Współpraca z doświadczonymi wizażystkami, fryzjerami i charakteryzatorką na miejscu.

  FOTOGRAFIA REKLAMOWA

  Fotografia reklamowa powinna być przede wszystkim oryginalna, aby zainteresowała odbiorcę i tym samym przykuła jego uwagę. Fotografia reklamowa wykonywana przeze mnie jest ekspresyjna, aby poruszać i zapadać w pamięci na długo. Wychodząc naprzeciw zróżnicowanym Państwa potrzebom, oferuje kompleksowe usługi w zakresie fotografii, zarówno reklamowej, jak i katalogowej.

  Fotografuje ludzi, wydarzenia, modę oraz przedmioty. Fotografia reklamowa i katalogowa to nie tylko mój zawód, ale przede wszystkim ogromna pasja. Moimi atutami są zawsze świeże i niekończące się pomysły. Dzięki czemu moge Państwu zagwarantować zdjęcia wyjątkowe i niepowtarzalne.

  Posiadamy bogate doświadczenie w fotografowaniu przedmiotów, dlatego też oferowana przeze mnie fotografia katalogowa odznacza się najwyższą jakością. Posiadając bogate zaplecze i najlepszy sprzęt oraz wileu doskonałych fachowców z fotografi "nietypowej" jestem w stanie sfotografować trudne przedmioty takie jak metale, kamienie szlachetne w taki sposób, aby zachowały swój właściwy kształt, formę i kolor.

  FOTOGRAFIA OKOLICZNOŚCIOWA

  W życiu każdego człowieka zdarzają się uroczystości takie jak: jubileusze, chrzty, komunie, studniówki itp. dlaczego by nie warto uwiecznić je na zawszę. W zakresie Studia fotografi Magic WWW oferujemy fotografię okazjonalną komunijną (kościół, studio i reportaż), bankietową, przy okazji spotkań towarzyskich, sympozjów, targów i innych imprez. Staramy się aby zdjęcia odzwierciedlały wiernie klimat chwili, stan ducha i relacje osób na nich uwiecznionych. Wiemy jak trudno jest oddać to na papierze, jednak zawsze dokładamy wszelkich starań aby temu sprostać.

  Dzięki delikatnej ingerencji podczas ważnych dla naszych Klientów imprez, stajemy się niemal niewidoczni, nie powodując dodatkowego stresu i stanu chwilowego zaskoczenia. Nasze zdjęcia są w stuprocentach oddaniem uczuć związanych z ważną chwilą, nie zaś tylko jej fotografowaniem.

  Fotografia okazjonalna to coraz częściej doskonały pomysł na prezent kiedy nie mamy głowy do zakupów a kupowanie przedmiotu który nie wiemy że się spodoba lub będzie używany, możemy w zamian uwiecznić okazję w postaci fotografii, które mogą zostać naniesione na papier w postaci wspaniałej foto książki.


TOP