O MNIE   |   ANIMATOR

ADOBE AFTER EFFECTS CS5

A
dobe After Effects to jedno z najlepszych, profesjonalnych narzędzi przeznaczonych do tworzenia animacji oraz efektów specjalnych, w myśl tego jest to narzędzie które niezwykle doceniłem. Nieoraniczone możliwośći twórcze właśnie to najbardziej zaintrygowało mnie do pracy w tym niezwykłym programie. W połączeniu z setkami efektów i pluginów, dają praktycznie nieskończone możliwości, jeżeli chodzi o montaż, korektę, czy zastosowanie efektów specjalnych w video. Efekty końcowe w dużej mierze zależą od wyobraźni designera. After Effects można z powodzeniem wykorzystywać do tworzenia napisów, czołówek do programów, edycji materiałów greenscreen, poprawy kolorystyki video, usuwania wybranych elementów z obrazu, renderowania gotowych projektów, generowania cząsteczek i znacznie więcej.

Ponad miarową zaletą edytora After Effects jest integracja z innymi produktami firmy Adobe w tym Illustrator, Photoshop, Premiere Pro, Encore, Flash, oraz firm trzecich. Przykładem koordynacji z innymi programami ze "stajni" Adobe jest poniższa animacja video gdzie wykorzystane zostały aplikacje min. Illustrator CS5 oraz Photoshop CS5.
AD0BE FLASH PROFESSIONAL CS5

F
lash CS5 Professional to potężne narzędzie wykorzystywane przeze mnie do tworzenia rozbudowanych, atrakcyjnych wizualnie i bogatych w multimedialne rozwiązania aplikacji, które mogą być umieszczone zarówno na stronach WWW, jaki i pracować samodzielnie. Technologia Flash to również potężna reklama w internecie na wszelkiego rodzaju banerach zamieszczanych na portalach i stronach www. Dzięki temu mam możliwość coraz bardziej rozwijać się w tym kierunku tworząc innowacyjne reklamy wykorzystując po części bardzo niedocenioną technologię Flash.

ADOBE FLASH PROFESSIONAL CS5

ADOBE EDGE

HTML 5TOP